Reklamlar Yazar Yazar Tarih 09 Şubat 2011


En Farklı Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü’nde büyük sürpriz!

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Herkesin aklında ne hediye alacağı var. Sevgilinizi çok mutlu etmek istiyorsunuz ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Ya da kalbini kırdınız ve affedilmek istiyorsunuz. Öyle bir hediye vermelisiniz ki ona, gözlerine inanamasın.

İşte size muhteşem bir fırsat! Sevgilimi ya da eşimi sevgimi dünyalara duyuracak kadar çok seviyorum diyorsanız, size bu fırsatı sunan muhteşem bir önerimiz var. Sevginizi ona kanıtlamanın daha güzel bir yolu olamaz!

Vimjo’dan Sevgililer Günü’nde ömür boyu hatırlanacak bir sürpriz!


Sevgililer Günü yaklaşıyor… Peki sizin planınız ne? Kişisel bakımın adresi Vimjo yine size mükemmel hediyeler ve fırsatlar sunuyor. Binlerce çeşit ürünüyle kişisel bakımda her ihtiyaca cevap veren Vimjo’da, Sevgililer Günü’ne özel harika hediyelerin yanında benzersiz bir fırsat var! Türkiye’de daha önce bir internet sitesinden görülmemiş düzeyde yatırım yapan ve adeta kendi sektörünü yaratan Vimjo, müşterileri için mükemmel bir kampanya başlattı. Açıldığı günden beri üstün hizmet anlayışı ve hızlı teslimatlarıyla %100 müşteri memnuniyeti sağlayan vimjo.com, yaklaşan Sevgililer Günü için İstanbul’un tüm dev ekranlarındaki reklam kuşaklarını Sevgililer Günü için müşterilerine açtı…Şimdi Vimjo.com’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yapan her kişi, 14 Şubat’ta İstanbul’un dev dijital ekranlarında sevgisini gösterme fırsatı yakalıyor!

Facebook’ta en çok paylaşan 140 kişiden biri sen ol,
Vimjo’dan Sevgililer Günü Sürprizi kazan!


Vimjo’nun bu benzersiz Sevgililer Günü Sürprizi’ni, dilerseniz Facebook’taki “Vimjo ile aşkını duyur!” uygulaması ile de kazanabilirsiniz. Facebook’ta uygulamayı en çok paylaşan 140 kullanıcıya hediye edilen bu sürprizi kaçırmayın!

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın