Reklamlar Yazar Yazar Tarih 16 Eylül 2010
 Ezel 35.bölüm Fragmanı

Ezel 35.bölüm Fragmanı

Ezel 35.bölüm Fragmanı

Ezel 34.bölüm ile yeni sezona merhaba dedi,Ezel 34.bölümde senaryo hatası yaşandı,ezel son bölümde yönetmen hatası,ezelde neden problem yaşandı.
Atv’nin fenomen dizisi Ezel başladı ancak dizinin ilk bölümünde büyük bir senaryo hatası yaşandı.

O hata, Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz Dayı ile ezeli rakibi Kenan Birkan’ın tanışmasında yaşandı. Medyaradar sitesinde yer alan habere göre; geçtiğimiz sezonun son bölümlerinden birisinde Ramiz Dayı kızı Azad’a Kenan Birkan’la nasıl tanıştığını şu sözlerle anlatmıştı: Bir batakhaneye gitmiştim kumar oynanıyordu..

Beğendim, “burası benim olacak” dedim, “olmaz” dediler.. Oldu.. Sonra yine kumar vardı; barbut.. Delikanlılar vardı, birden bir arbede çıktı, silahlar patladı, gençlerden birisi yaralandı.. Hastaneye götüremezdim aldım eve götürdüm, yarasını onardım.. İnce, temiz yüzlü bir çocuk.. “Adın ne?” dedim, “Kenan” dedi.. “Ben burada kalacağım” dedi.. Kalamazsın dedim kaldı..

Ancak önceki gece Ezel’in yeni bölümünde ise Ramiz Dayı ile Kenan Birkan’ın tanışması çok farklı oldu. Haydarpaşa garında trenden inen Ramiz Dayı, iki kişinin öldürmek istediği bir delikanlının hayatını kurtardı. O delikanlı daha sonra garın dışına kadar takip ettiği Ramiz’e “Dur yahu daha tanışmadık bile, benim adım Kenan” dedi.. Ramiz de “Ben de Ramiz, Ramiz Karaeski” diyerek kendini tanıttı ve gardan birlikte ayrıldı. Ya senaristler birkaç bölüm önceki senaryoyu tamamen unuttular ya da Ramiz Dayı, kızına olayları farklı anlattı.Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın