Reklamlar Yazar MuSsSo Tarih 26 Haziran 2011
 Ezel Yunanistan`a Kapak oLdu!!

Ezel Yunanistan`a Kapak oLdu!!

Ezel Yunanistan`a Kapak oLdu!!

Yunanistan’da, reyting rekorları kıran ”Ezel” dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, Ethnos’un pazar ekine kapak oldu.

Yunanistan’da, yayınlandığı özel bir televizyon kanalında reyting rekorları kıran ”Ezel” dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, ülkenin en çok okunan gazetelerinden Ethnos’un pazar ekine kapak oldu.
İmirzalıoğlu’nun, ”bir bakışta birçok kadını tavlıyorum” sözlerini Pazar ekinin kapağına taşıyan Ethnos, Türk oyuncu ile yaptığı röportajı yayımladı.

Etnos, Pazar ekinde iki sayfada ve bol fotoğraflı olarak yayımladığı röportajda, ”İmirzalığolu’nun, Türkiye’nin en yakışıklı erkekleri arasında yer aldığını ancak sınırların ötesinde de kalpleri yaktığını” belirterek, ”Kızlar, saldırın!” ifadesini kullandı.

İmirzalıoğlu’nun, ”bekarım ve kendime uygun kadını bekliyorum” şeklindeki sözlerinin öne çıkarıldığı röportajda, Türk oyuncunun ”Yunanistan’ı çok seviyorum ve en kısa zamanda ziyaret etmek istiyorum” açıklamasına yer verdi.

Yunanistan’da, Antenna1 televizyonu tarafından yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ”Ezel” dizisi muhafazakarların tepkisine neden olmuştu. Dizinin bazı sahnelerinin KKTC’de çekildiğini fark eden bir grup, dizinin yayından kaldırılmasını talep ederek, önceki gün Antenna1 binasının önünde gösteri yapmıştı.

Etiketler: , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın