Reklamlar Yazar Yazar Tarih 24 Mayıs 2010
 Gökçek, Aziz Yıldırım’a villaları sordu…

Gökçek, Aziz Yıldırım’a villaları sordu…

Gökçek, Aziz Yıldırım’a villaları sordu…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisi hakkında 4 gün önce ‘Melih Gökçek ya siyaset yapsın, ya da spor adamı olsun’ şeklinde eleştiren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a çok sert ifadelerle cevap verdi.

Gökçek, Yıldırım’ın 13 yıl boyunca Fenerbahçe’de başkanlık yaptığını anlatarak, ”Yıldırım bence takımı ne hale getirdiğini konuşsun. 13 yılda Fenerbahçe 4 kez şampiyon olmuştur, 1.5 milyar dolar bir para harcamıştır” dedi.

“AZİZ YILDIRIM 8 VİLLASINI FENERBAHÇE’YE NEDEN SATTI?”

Gökçek, Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe takımına 8 tane villasını sattığını iddia etti. Gökçek, açıklamalarına şöyle devam etti: ”Fenerbahçe yönetiminin maddesinde bir kanun var. Galiba 60. maddesi olarak biliyorum. Yöneticiler takım ile ticaret yapamaz deniliyor. Sayın Yıldırım Samandıra’daki 8 tane villasını tanesi 550 bin dolardan satmadı mı? Doğru mu, değil mi? Bunun hesabını vermesi gerek. Fenerbahçe’nin parası ile bunların satın alınması doğru bir şey değil. Aziz Bey ciddi bir şok içinde. Aziz Yıldırım’ın yerine olsam başkanlığı bırakırım. Bu kadar para ile bu takım şampiyon olamıyorsa bu bir yönetim hatasıdır. Ben Aziz Yıldırım’dan daha çok Fenerliyim. Ben Aziz Yıldırm gibi sonradan Fenerbahçeli olmadım.”

Etiketler: , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın