Reklamlar Yazar Yazar Tarih 28 Mayıs 2010
 Hülya Avşarı Kızdıran Fotoğraf

Hülya Avşarı Kızdıran Fotoğraf

Hülya Avşarı Kızdıran Fotoğraf

Hülya Avşar, 20 yıl önce çekilen fotoğrafları ile bu hafta Göcek’te çekilen fotoğrafları yan yana getirilince sinirlendi.

Avşar’ı kızdıran kıyaslama

Sevgilisi Sadettin Saran’ın memleketi Ardahan’da yaptırdığı spor salonunun açılışına katılan Hülya Avşar’ı, Göcek’te çekilen bikinili fotoğrafları kızdırdı. Fotoğraflarda kilolu çıkan Avşar, önceki akşam CNN TÜRK’te ekrana gelen İrfan Değirmenci’nin “Açıkça” programına telefonla bağlanmayı kabul etti. Sadece spor salonuyla ilgili konuşmayı bekleyen Avşar, ekranda 20 yıl önceki bikinili haliyle bugünkü halinin arka arkaya görüntüsünün yayınlandığını görünce küplere bindi. Değirmenci’nin “Şimdi Hülya Avşar’a dönelim” dediği sırada Avşar telefonu kapattı. Öte yandan eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun fotoğraflarla ilgili olarak “Hülya o kiloları verir. Ayağını kırdıktan sonra üç ayın iki ayında hiç yürümedi. Öyle kilolu olmasından daha normal ne olabilir” dediği Avşar’ın hamile olduğu da iddia edildi. 47 yaşındaki Avşar ise bu iddiaya gülerek karşılık verdi.

Kılıçdaroğlu’nu zayıf buluyor
Doğduğu şehir olan Kars’ta politik gündemi değerlendiren Hülya Avşar, Kemal Kılıçdaroğlu’nu zayıf bulduğunu söyledi. Avşar, “Deniz Baykal yıpranmıştı. Onun da hizmetlerini bertaraf etmek doğru değil. Ama şimdi Kılıçdaroğlu’nun gelmiş olması mutlaka CHP’nin oyunu yükseltecektir diye düşünüyorum. Ama tabi zayıf yine şimdiki hükümete karşı ben zayıf buluyorum. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu konuşuyor, işsizliğe son vereceğim diye. Pek inandırıcı gelmiyor” diye konuştu.

Etiketler: , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın