Reklamlar Yazar Yazar Tarih 28 Ocak 2011


İstanbulda Ses bombası Patladı

Gaziosmanpaşa’da bulunan Küçükköy Endüstri Meslek Lisesi bahçesine, karne almak için bekleyen öğrencilerin de bulunduğu bir saatte dışarıdan ses bombası atıldı. Patlamanın etkisiyle şoka girdikleri belirtilen 3 öğrenci tedavi altına alındı.

Edinilen bilgilere göre bugün saat 11.00 sıralarında Gaziosmanpaşa’da bulunan Küçükkköy Endüstri Meslek Lisesi bahçesine kimliği belirlenemeyen kişilerce dışarıdan ses bombası atıldı. Karne almak için bekleyen öğrencilerin bulunduğu saatte meydana gelen olay, büyük korkuya neden oldu.

Okulun koruma duvarının dışından atılan ses bombasının iki defa yerden sektiği ve boş alanda patladığı belirtildi. Küçükköy Endüstri Meslek Lisesi’ne gelen polis ve bomba imha ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda patlamaya bir ses bombasının neden olduğunu belirledi.

Olay yerinde delil taraması yapan polis, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Ses bombasının patlaması sonucu bahçede bulunan 3 öğrencinin de şoka girdikleri ve tedavi altına alındıkları öğrenildi. Bu arada patlama olayının, Zeytinburnu Abay İlköğretim Okulu’nda karne dağıtım töreninde bulunan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ya telefonla bildirildiği öğrenildi.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın