Reklamlar Yazar MuSsSo Tarih 29 Temmuz 2011
 Kenan Doğulu Kuruçeşme’yi sallıyor..

Kenan Doğulu Kuruçeşme’yi sallıyor..

Kenan Doğulu Kuruçeşme’yi sallıyor..

Sahnedeki bitmek bilmeyen enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Kenan Doğulu, yarın Kuruçeşme’de…

Pop müziğin sevilen sesi Kenan Doğulu, yarın Kuruçeşme’de hayranlarının karşısına çıkacak. Sahne enerjisi ve performansı ile izleyenleri kendine hayran bırakan Kenan Doğulu, eski ve yeni şarkılarıyla hayranlarına sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak. Doğulu, kardeşi Ozan Doğulu’nun son albümünde yer alan yeni şarkısı ‘Kalp Kalbe Karşı’yı da seslendirecek. 

Bugüne kadar müzikseverlerle buluşan albümlerinde, birbirinden özel hitlere imza atan sanatçı, en sevilen parçalarından oluşacak repertuarı ile müzikseverlerle buluşacak. Doğulu, sürprizleri, yeni single’ı ‘Şans Meleğim’ ve eskimeyen hit şarkıları ile tüm sevenlerini Arena’ya bekliyor. Müzik hayatına 5 yaşındayken adım atan Kenan Doğulu, konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. İlk albümü ‘Yaparım Bilirsin’i 1993 yılında müzikseverlerle buluşturdu. 2007 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederek dördüncü oldu.

 

Sanatçının bugüne kadar çıkardığı albümler arasında, “Sımsıkı Sıkı Sıkı’, ‘’Ben Senin Herşeyinim’, ‘Ex Aşkım’ ‘Demedi Deme’, ‘Hayal Kahramanım’ ve ‘Patron’ bulunuyor.

Turkcell Kuruçeşme Arena. Yarın, saat: 21.00. Bilet: 56-77-87, 50-98 TL.

Etiketler: ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın