Reklamlar Yazar Yazar Tarih 15 Ocak 2011


Kızım Nerede 4.bölüm özeti

Yeni bir ipucu bulunuyor… (4. Bölüm)
Rüzgar’ın polisteki sorgusu devam ederken hiç beklenmedik bir gelişme olur. Rüzgar’ın annesi ve babasını değil de dayısını görmek istediğini söylemesi herkesi şaşkına çevirir. Bu istek Kağan’ın Demiray Ailesi hakkındaki şüphelerini daha da güçlendirir. Rüzgar sorgu odasında dayısına ne söyleyecek? Zafer’i öfkeden delirtecek sözler ile Zeynep’in ilgisi ne? Ya Suna? O da bütün gece ulaşamadığı kocasını artık sorgulamaya başlamıştır. Öfke ile söylenen sözler en çok da Zafer’in yüreğini yakarlar.

Kağan’sa etrafı yalanlar ile çevrili bir soruşturmanın içinde Zeynep’in izini aramaya devam eder. Emin olduğu tek şey birilerinin yalanlar ile korunduğu gerçeğidir. Tüm bunlar olurken Demiraylar’ın evine gelen telefon ortalığı bir anda karıştırır. Telefondaki ses Zeynep olduğunu söylemektedir… Gerçek ortaya çıktığında Demiraylar’ın acısı biraz daha katlanacaktır. Bu arada polis yeni bir ip ucunun peşindedir. Bu ip ucu kuzenleri bir kere daha şüpheli durumuna getirir. Suna kızı ile yaşadığı o son anlara geri dönerken, Kağan da en büyük acısı ile yüzleşmeye hazırlanır. Geçmiş yavaş yavaş gün ışığına çıkmaktadır.

Diğer tarafta İpek, Nihat ile olan yasak ilişkisini bitirme kararı aldığı gece büyük bir sırrı öğrenir… Mine’yse oğlunun hiç görmediği bir yüzü ile karşılaşacaktır… Ancak en şok edici gelişme kuzenlerden birinin ceketinde bulunan kan ile ortaya çıkar. Ortalığa bomba gibi düşen bu gelişme hiç beklenmedik olayları da beraberinde getirir. Zeynep’in kaybolduğu gece neler olmuştur?

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın