Reklamlar Yazar MuSsSo Tarih 25 Haziran 2011
 Mert Nobre Resmen Mersin iDman Yurdunda

Mert Nobre Resmen Mersin iDman Yurdunda

Mert Nobre Resmen Mersin iDman Yurdunda

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, Beşiktaş ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Mert Nobre ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Tecrübeli futbolcu, Polat Renaissance Otel’de düzenlenen ve Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ile Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı, futbol şube sorumlusu Mehmet Işık ve basın sözcüsü Celal Ata’nın katıldığı törende, kendisini 2 yıllığına kırmızı-lacivert renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Milletvekili seçimlerinde Mersin’den seçilen Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, törende yaptığı konuşmada, sonuna kadar Mersin İdmanyurdu’nun arkasında olduğunu ifade etti.

Mersin İdmanyurdu’nun Bank Asya 1. Lig’den büyük bir başarı göstererek, Spor Toto Süper Lig’e yükseldiğini anlatan Çağlayan, ”Mersin İdmanyurdu, Mersin için çok şey ifade ediyor. Kulüp yönetimiyle ilk görüşmemde kendilerine, ‘Bilin ki size desteğim seçimle gelmiş birisinin desteği değil, desteğim pazara kadar değil, mezara kadar olacak’ demiştim. Mersin İdmanyurdu’na her türlü desteği vereceğim. Öncellikle Beşiktaş’ın milli kalecisi Hakan (Arıkan) kardeşimizi renklerimize kattık. Şimdi de Beşiktaş’ın usta oyuncusu Nobre’yi renklerimize katıyoruz. İnşallah Mersin İdmanyurdu lige çok hızlı girecek ve ligde bir fırtına estirecek. Mersin halkıyla birlikte sonuna kadar Mersin İdmanyurdu’nun yanında olacağız” diye konuştu.

Bakan Çağlayan, Mersin’de 2013 yılında düzenlenecek Akdeniz Oyunları çerçevesinde Mersin İdmanyurdu’na yeni bir stat yapacaklarını vurgulayarak, ”Mersin İdmanyurdu bu stadyumda çok önemli karşılaşmalar yapacak. 30 bin kişilik bu stadyumda önemli başarılara imza atacak” dedi.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın