Reklamlar Yazar Yazar Tarih 28 Nisan 2010
 SERİKATİL YAKALANDI

SERİKATİL YAKALANDI

SERİKATİL YAKALANDI

İzmir’de 3 gecede 3 kişiyi 7,65 milimetre silahla öldüren seri katil bu sabah erken saatlerde Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir otomobilin içinde yakalandı. Üst aramasında 4 bin Euro ve pasaport çıkan zanlının Yunanistan üzerinden yurt dışına kaçmayı planladığı üzerinde duruluyor. Polis, kent halkına korku dolu günler yaşatan katili görgü tanıklarının ifadesine dayanarak çizdiği bu robot resimle arıyordu.
İzmir’in Balçova ilçesinde bankacı Esra Yaşar ve üniversiteli Ayşe Selen Ayla ile Konak’da aynı yöntemle ‘Azra’ takma adlı transseksüel 30 yaşındaki Mustafa Has’ı başından vurarak öldüren seri katil İzmir’den giden özel bir ekip tarafından Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yakalandı. Bir otomobilin içinde yakalanan zanlının kaldığı otelin odasında da bir silah bulundu. Sorgulanmak üzere Bodrum İlçe Emniyet Müdürülüğü’ne götürülen katil zanlısının kimliği hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yapılan üst aramasında 4 bin Euro para ve pasaport bulunan zanlının Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Adası üzerinden yurtdışına kaçmayı planladığı tahmin ediliyor.

YURT DIŞINA KAÇACAKTI

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yakalanan, İzmir’de 3 gün içinde peş peşe işlenen cinayetlerin zanlısının, yurt dışına kaçmaya hazırlandığı, üzerinde pasaporta ve 4 bin Avro ele geçirildiği bildirildi.

3 KARDEŞİ GÖZALTINDA

Bu arada Bodrum’da yakalanan zanlının İzmir’de yaşayan 3 kardeşi de gözaltına alındı.

ZANLI, NUSAYBİN NÜFUSUNA KAYITLI

İzmir’de 3 gün içinde peş peşe işlenen cinayetlerin zanlısının, Mardin’in Nusaybin ilçesi nüfusuna kayıtlı H.A. olduğu bildirildi. İzmir ve Muğla emniyet müdürlüklerince düzenlenen operasyonla Muğla’nın Bodrum ilçesinde yakalanan zanlının Mardin’in Nusaybin ilçesi nüfusuna kayıtlı 27 yaşındaki H.A. olduğu, zanlının üzerinde, cinayetlerde kullanılan silah ile maktullere ait bazı eşyaların ele geçirildiği öğrenildi. Ele geçirilen silah ve eşyalar, olay yeri inceleme ekiplerince incelemeye alındı. Zanlının ifadesinin alınmasının ardından sorgulanmak üzere İzmir’e götürüleceği bildirildi

Etiketler: , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın