Reklamlar Yazar Yazar Tarih 01 Haziran 2010
 Vodafone Chat şimdi de cepte

Vodafone Chat şimdi de cepte

Vodafone Chat şimdi de cepte

Vodafone Chat Servisi, artık Vodafone Live üzerinden WAP`tan da kullanılabiliyor. Vodafone abonelerine numaraları görünmeden chat yapma olanağı sunan Vodafone Chat Servisi, SMS ve “ internet adresinden sonra şimdi de Vodafone

Vodafone Chat Servisi, artık Vodafone Live üzerinden WAP`tan da kullanılabiliyor. Vodafone abonelerine numaraları görünmeden chat yapma olanağı sunan Vodafone Chat Servisi, SMS ve “ internet adresinden sonra şimdi de Vodafone Live ile cep telefonlarına girdi.

Vodafone Chat`e WAP üzerinden ulaşmak isteyen abonelerin, Vodafone Live üzerindeki `Chat` başlığına tıklamaları yeterli.

Telefonlarında Vodafone Live ayarı olmayan aboneler, `LIVE` yazıp 7048`e mesaj atarak ayarları alabiliyor.

Vodafone Chat servisine SMS yoluyla kayıt olmak isteyen abonelerin ise rumuz, cinsiyet, yaş ve lokasyon bilgilerini `KAYIT` yazarak 5454`e göndermeleri yeterli.

Vodafone Chat kullanıcıları, WEB veya Vodafone Live üzerinden, isterlerse de 5454`e kısa mesaj göndererek günde 1 SMS ücret karşılığında kendi aralarında sınır olmadan mesajlaşabiliyor.

Vodafone Chat`i Vodafone Live üzerinden kullanırken kullanıcılar ayrıca bir data ücreti ödemiyor.

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

2 Comments »

  1. nur15 Says:

    yorumum yok

    comment-bottom
  2. murat uygur Says:

    siteniz de uzun zamandir bulunuyorum ve son zamanlarda tadi tuzu kalmadi nedeni ise cok argo kelimeler yazilmaya baslan di chaten atilanlar tekrar geri gelmeye basladi bi yolunu bulup geri gelen ler var o onemli diyil bize onemli olsan filtre koyulmasini istiyoruz cunku bayan arkadaslarimiz bu durum dan cok sikayetciler

    comment-bottom

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın