Reklamlar Yazar Yazar Tarih 01 Nisan 2011


Ertuğrul Sağlamın İmza Töreni

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kulüple olan sözleşmesini 2014 yılı mayıs ayına kadar uzattı. Bursa Atatürk Stadı’nda gerçekleşen imza töreninde Bursasporlu taraftarlar Ertuğrul Sağlam’ı yalnız bırakmadı. Saha ortasına oluşturulan platformda gerçekleşen imza törenini, tribünleri dolduran 8 bini aşkın Bursaspor taraftarı izledi.
Ertuğrul Sağlam taraftarın önünde imzaladı!
Taraftarlar, yağmur altında gerçekleşen imza töreni öncesi tribünlerde, ”Beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağman yağmurda, şimdi sıra geldi imza atmaya, seni seviyoruz Ertuğrul hoca”, ”Söyleyin kimde var böyle bir adam, adam gibi adam Ertuğrul Sağlam” tezahüratlarını hep bir ağızdan söyledi. İmza töreni öncesi skorboard olarak kullanılan ekranda, Ertuğrul Sağlam’ın görüntüleri yayınlandı.

İmza töreninde Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı da hazır bulundu. Yazıcı’ya taraftarlar büyük ilgi gösterin, tribünlere çağırarak alkışladı.

Ertuğrul Sağlam’ın anons edilmesiyle tribünlerde büyük bir coşku yaşandı. Tribünlerde meşaleler yakılıp, konfetiler atılırken, ”Sonsuza kadar, sonsuza kadar Ertuğrul hocayla sonsuza kadar” tezahüratları yapıldı.

Sağlam’ı, tribünlere çağıran taraftarlar, genç teknik adamı uzun süre ayakta alkışladı.

Etiketler: , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın