Reklamlar Yazar Yazar Tarih 23 Ekim 2010
 Galatasarayın muhtemel ilk 11’i

Galatasarayın muhtemel ilk 11’i

Galatasarayın muhtemel ilk 11’i

Bir gün önce sarı kırmızılı kulüple sözleşme imzalayarak, Rijkaard’tan boşalan görevi devralan George Hagi, Fenerbahçe maçına kendi damgasını vurmaya hazırlanıyor. Takım arkadaşı Tugay ile bilikte Fenerbahçe maçının son taktik çalışmasını yaptıran Hagi, sistem ve oyun taktiğinde önemli değişikler yapacağa benziyor.

Sarı kırmızılı takımın bu akşam yaptğı son taktik çalışmada Hagi’nin defansın önünde çift ön liberolu sisteme geçeceği ve Lorik Cana ve Mustafa Sarp ikilisine defansif görev vereceği öğrenildi. Ayrıca bu oyuncuların yanısıa kaptan Ayhan’da sarı kırmızılı takımın orta alanında savunma ile hücum arasında köprü görevi yapacak. Hagi&Tugay ikilisi Frank Rijkaard’ın yüzüne bakmadığı Brezilyalı yıldız Elano’yu da kazanma düşüncesinde. Brezilyalı yıldıza taktik çalışmasında ilk onbirde yer veren Hagi, tek forvet olarak ise Pino’yu sahaya sürecek.

Sarı kırmızılı ekibin gol yollarındaki en önemli silahı Milan Baros’un ise Fenerbahçe karşısında oynamasnın mümkün olmadığı öğrenildi Sakatlığı tam olarak düzelmeyen Çek yıldız bu önemli karşılaşmada görev yapamayacak.

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın