Reklamlar Yazar Yazar Tarih 02 Haziran 2011
 Geniş Aile 37. Bölüm özeti

Geniş Aile 37. Bölüm özeti

Geniş Aile 37. Bölüm özeti

Kuddisi’nin askerlik arkadaşı Nasip, misafirliğe geliyor. Çapkınlık yapan ve her yakalandığında kabahati Cevahir’in üzerine atan Nasip, Cevahir’in başına olmadık işler açıyor.
Babası tarafından evden kovulan, Şuküfe’den de yüz bulamayan Cevahir, evinin önüne kurduğu çadırda ölüm orucuna başlar. Ulvi de onu yalnız bırakmaz. Kafasında sivilce çıkan Mürsel doktora kontrole gider. Ancak başka bir hastanın sonuçlarını kendisinin ki diye dinleyince şoke olur. Kendini ölümcül kanser hastası zanneden Mürsel, bu durumu herkesten saklar ve çocuğuna iyi bir gelecek bırakabilmek uğruna olmadık kahramanlıklara girişir. Kuddusi’nin askerlik arkadaşı Nasip, kontrol için İstanbul’a, Geniş Aile’nin evine misafirliğe gelir. Ancak niyeti muayene falan olmak değil, çapkınlık yapmaktır. Bütün numaraları da yakalandıkça Cevahir’in üzerine atar. Yalancı çoban misali Cevahir, babasına bir türlü arkadaşının gerçek yüzünü gösteremez. İftiraya uğrayan Cevahir evden yine atılır. Bütün bunlara neden olan azgın teke Nasip ise köşkte yangın çıkmasına neden olur.

Etiketler: , , , , ,
Yorum Yapın

5 Comments »

 1. ayhan Says:

  Bu Bölümde Mükemmel Olacak Eminim ve Akşam Olmasını Sabırsızlıkla Bekliyorum..Ölmemek İçin Azraile Rüşvet Verip Pazarlık Yapan Ulvi’nin Bu Geceki Hareketlierini Merakla Beklemekteyim 🙂

  comment-bottom
 2. ayhan Says:

  arabı para anlayan ulvi olanı kıs sanan ülvi

  comment-bottom
 3. ayhan Says:

  bir dizinin izlediğim bir bölümünü birdaha izlemem ama bu dizi başka 10 kere yine izlenir. ayrıca zuhal topal yerine ne nil karaibrahimgil ne de bir başkası düşünülemez.oyuncular karakterlerine göre öyle iyi seçilmişki iskambil kağıtlarından yapılmış kule gibi hangisini çekerseniz yıkılır.yaprakdökümündeki şevket olayına benzemez 🙂 zuhal topal da öyle bir kötülük yapmaz herhalde.

  comment-bottom
 4. ayhan Says:

  allaha emanet olun

  KARADAGLI AYHAN

  comment-bottom
 5. echo Says:

  cuma namazına cumaresi giden boş yerleri doldurmayan şöföre yer weren,imama deil müezzine uyan ulvi :)))

  comment-bottom

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın