Reklamlar Yazar Yazar Tarih 17 Eylül 2010
 Trabzonda Deprem 4 istifa

Trabzonda Deprem 4 istifa

Trabzonda Deprem 4 istifa

Trabzonspor’da dün asbaşkanlık ve yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa ettiğini açıklayan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun ardından, 4 istifa daha geldi.

Hacısalihoğlu’yla birlikte kulüpte aktif olarak çalışan yedek yönetim kurulu üyelerinden Sırrı Furkan Eren, Derviş Köz, Halil İbrahim Akçay ve Serdar Boğoçlu, görevlerini bıraktıklarını açıkladı. İstifa dilekçelerini bir hafta içerisinde yönetime sunmaya hazırlanan yöneticiler adına konuşan Sırrı Furkan Eren, DHA’ya yaptığı açıklamada, “Asbaşkan döneminde aktif olarak çalışıyorduk. Onun istifasının ardından bizim onunla birlikte yaptığımız görevlerin de bir anlamının kalmadığını düşündüğümüz için böyle bir karar aldık. Trabzonspor, hepimizin ve bu kulüp için hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyduk” diye konuştu.

Bu arada Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun istifasından boşalan asil yönetim kurulu üyeliği koltuğuna yedek yönetici Ömürden Yavuz yükseldi.

ÖZKAN SÜMER’İN İSTİFASI DA GÜNDEMDE

Öte yandan 1461 Trabzonspor’un teknik direktörü Ahmet Özen’in görevine kendinden habersiz olarak son verilmesine kızan Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer’in de her an istifa edebileceği belirtildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın