Reklamlar Yazar Yazar Tarih 25 Mart 2013
 İnternetten Davetiye Moda Oldu

İnternetten Davetiye Moda Oldu

İnternetten Davetiye Moda Oldu

Eskiden ince zarflara 10×15 ölçülerde beyaz davetiyeye koyardık gelinle damatın isimlerini yollardık eşe dosta. Eski bayramlar gibi oldu şimdi düğünlerde. İnsanlar sosyal paylaşım sitesinden davetiye yollar oldu. Hemde çok sevdiği arkadaşlarına , eşine dostuna akrabasına. Bazen de unutmaya yüz tutmuş ilkokul arkadaşlarına.

Hepimizin başına gelmiştir. Pat açtık facebook u o da ne?!! Arkadaşımız evleniyor, e hayırlı uğurlu olsunda … Mesaj bu evleniyoruzzZZZzz. HErkesi düğünümüze bekliyoruz. Orada da seçenekler olur katılmazsan katılmadı diye oraya çıkar kabak gibi. Biliyorum insanlar medeniyetlikle yobazlaşmayı birlikte götüren tiplerdir. Senin onun gözündeki değerin internet mi? Gidersin elinde bir zarf ile kapısına. Gülersin yüzüne söylersin ki evleniyorum bu mutlu günümde yanımda olmanı istiyorum canım arkadaşım dersin. Gelmezsek o zaman konuş..

Ama oradan buradan twit atmakla , facebooktan etkinlik düzenlemekle olacak işler değil. Sağ duyulu olalım burada kimseyi rencide etmek değil amaç ama farkındalık kazandırmak önemli olan. Siz belki  o kadar telaşın içinde bir davetiye yi çok gördünüz arkadaşınıza ama durum öyle değil. Biraz daha samimiyet gerekli daha içten olmak lazım yapamıyorsakta en temizi haber vermemek.

Etiketler: , , ,
Yorum Yapın

Yorum yapılmamış »

Hiç Yorum Yok.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Yorum Yapın