Ö Chat Yasaları
Ö Chat Odası
Ö Tanışma
Ö Komik Chat
Ö Chat Nedir
Ö Chat Haberleri
Ö Güzel Sözler
 
Ö Aşk Nedir
Ö Sevgi Nedir
Ö Aşkın Kuralları
Ö Aşkın 50 İşareti
Ö Biten Aşklar
Ö Çiçeklerin Dili
Ö Sağlıklı İlişki
Ö Sevgili Ne İster
Ö Aşk Şiirleri
Ö Sevgiliye Özel
 
Ö Abdest Nasıl Alınır?
Ö 32 Farz
Ö Rüya Tabirleri
Ö Namaz Kılmak
Ö Günah ve Sevap
Ö Orucu Bozan Şeyler
Ö Oruç
Ö Namaz
Ö Kandil Mesajları
Ö Kadir Gecesi Smsleri
Ö Alevilik Nedir
Ö Temel Kavramlar
Ö S.A.V. Hayatı
Ö Diğer Dini Bilgiler
Akenna.Net Sohbet Forum Mirc Radyo İletişim
Ö  Açılış Sayfası Yap
 
Ö
 Sık Kullanılanlara Ekle
 
Ö
 Sitene Chat Ekle
 
Ö Neden Öpüşüyoruz
Ö İlk Gece
Ö Burçlara Göre Cinsellik
Ö Cinsel Yaşam Riskleri
Ö Kötü Anılara Son
Ö Zevkin Anahtarı Kaslar
Ö Sex Oyunları Önemli
Ö Cinsel Bilgiler Tümü
Ö Bebek Resimleri
 
Ö Yaza Hazırlık Diyeti
Ö Tatil Diyeti
Ö Ton Balıklı Diyet
Ö Şeker Diyeti
Ö Sebze Diyeti
Ö Hızlı incelme Diyeti
Ö Göbek Eriten Diyet
Ö G-String Diyeti
Ö Aile Diyeti
Ö Tüm Diyetler
 
Ö Nickserv Komutları
Ö Chanserv Komutları
Ö Operserv Komutları
Ö Telnet Komutları
Ö Web Bilgileri
 
Ö Bebek İsimleri
Ö Özlü Sözler
Ö Burçlar

  
   Zevkin Anahtarı Kaslar
 

Birçoğunuz vücudunun erojen bölgeleri olduğunu bilir ancak bunları keşfetmeye çalışmaz. Ama bilmelisiniz ki bu bölgeleri keşfettikçe cinsel hayatınız monotonluktan kurtulacak ve seksten daha fazla zevk almaya başlayacaksınız.
Vücuttaki dört kas grubunu keşvedip bunları geliştirerek seks hayatınızda köklü bir değişim yaratabilirsiniz. Bu kas grupları:

 PC kasları
Bu kaslar belkemiğinden başlayıp pubik bölgeye kadar uzanan vajinal bölgeyi ve anüsü de kapsayan bir bölgeye dağılmıştır. orgazm sırasında çalışan bu kasların güçlü olması alacağınız zevki de doğru orantılı olarak etkiler.

PC kaslarını geliştirmek için sırt üstü uzanın ve dizlerinizi kırın. Yerde olabildiğince düz bir şekil alın. Kaslarınızı yavaşça üç kere sıkın, sonra kendinizi bırakın ve rahatlayın. Bu hareketi alışma evresinden sonra on kez daha deneyin ve günde iki kere uygulayın. Bu hareketi ayrıca otururken ya da ayaktayken de yapabilirsiniz. Bu kasları kullanarak seksten daha fazla zevk alabilirsiniz. Erkek ereksiyon halindeyken PC kaslarını sıkıştırarak onun daha uzun süre ereksiyon halinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Destek kasları
Bunlar rahime destek veren kaslardır. Bu kasları çalıştırarak orgazmdan daha çok zevk alabilirsiniz. Eğer bu kasları kontrol ederseniz rahim kasının vajinanın derinliklerine kadar uzanan bir zevk verdiğini hissedersiniz. Bu kasları bisiklet çevirme pozisyonuna gelip ve yere sıkıca basarak çalıştırabilirsiniz. Bu pozisyon rahminizin vajina duvarlarının ters yönünde hareket etmesini sağlar. Uzanır pozisyonda ise vajinanızdan hava çıktığını hissedebilirsiniz. Eğer birinci denemede hiçbir şey hissetmiyorsanız hemen pes etmeyin, denemeler devam ettikçe hissettiğinizi göreceksiniz

Diyafram
Cinsel ilişki sırasında düzenli nefes alıp vermek çok önemlidir. Nefesinizi uzun süre tutuyorsanız zevk almanız güçleşir. Eğer orgazm olma sorunu yaşıyorsanız bu nefes almayı bilmemenizden kaynaklanıyor olabilir. Çoğu kişi orgazm olamadan yorulduğunu hisseder. Bunu önlemek için doğru nefes almayı öğrenmek gerekir.Diyafram nefesi almak ve nefesinizi düzenlemek için sırt üstü uzanarak elinizi karnınızın üzerine koyun. Ağzınızdan yavaşça nefes verin, sonra nefes vermeyi hızlandırın. Bunları yaparken elinizin karnınızın üzerinde iniş çıkışlarını hissediyor olmalısınız. Şeklinizi bozmadan iki üç kere derin nefes alıp verin, hemen ardından birkaç dakika normalde aldığınız gibi soluyun. Sonra tekrar abartılı şekilde soluk alıp verin. Seks sırasında orgazma yaklaştığınızı hissettiğinizde diyaframınıza doğru nefes verip orgazmı daha güçlü yaşayabilirsiniz.

Pelvis kasları
Bu kasları çalıştırarak zevkin doruklarına çıkabilirsiniz. Mesela dizleriniz kırık durumda yere bakar bir pozisyondayken vajinal kanalınız kısalır. Sırt altındaki kaslarınızı kullanarak vajinanızın ön duvarının partnerinizin penisiyle birleşmesini sağlayabilirsiniz. Pelvis kaslarınızı kalçaya yakın kasları çalıştırıp güçlendirmek için kullanın. Sırt üstü dizleriniz bükük pozisyondayken bacaklanızı birbirinden ayrı bir şekilde omuz hizasına getirin. Yavaşça pelvis kısmınızı yukarı doğrı kaldırın. Bu hareketi yavaş ve düzgün bir şekilde 20 kere tekrarlayın. Bu egzersiz sayesinde karın kaslarınız hiç olmadığı kadar güçlenecektir.
 

sohbet - chat

oyun komedi sohbet siteleri